İADE VE DEĞİŞİM

İade ve Değişim Bilgileri

Web sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

İade ve Değişim Şartları

·         Ürün ya da ürünlerin iade/değişim sürecinin başlayabilmesi için, faturanın arka kısmında yer alan iade/değişim formu eksiksiz doldurulmalıdır.

·         İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünler, eksiksiz doldurduğunuz iade/değişim formu ile birlikte gönderilmelidir.

·         İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ürün ve ürün ambalajının hasar görmemiş olması, ambalaj içinden çıkan tüm aparatların (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmesi gerekmektedir.

·         Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim külot, boxer, slip, string vb. alt grup ürünlerin iade veya değişimleri yapılamamaktadır.

·         Mayo, bikini gibi ürünlerde iade veya değişim yapılabilmesi için hijyen bantlarının çıkarılmamış olması gerekmektedir.

·         Kampanyadan faydalanarak oluşturulan siparişlerde, iade ücretleri sistem tarafından kesintiye uğrayabilir.

·         Değişim hakkı bir kere ile sınırlıdır.

·         Kargo ücreti iade edilmez.

·         K.K.T.C.'den verilen siparişlerin iadesi yapılamamaktadır, sipariş tutarı müşterinin talebi üzerine hediye çekine dönüştürebilinir. İade kargo ücreti müşteriye ait olup firmamız her hangi bir ücret ödememektedir.


Yukarıdaki şartlara uymayan ürün/ürünlerin değişim veya iadesi kabul edilmeyecektir.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleriyle göndereceğiniz ürünlerin kargo masrafı size aittir.

Web sitemizden alınan ürünlerin iadesi ya da değişimi mağazalardan yapılamamaktadır.

Değişimler stoklarımız dahilinde gerçekleşmektedir. Değişim işlemini yalnızca 1 defa gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ürünü iade edebilir ve başka ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

İade veya değişim işleminiz sonuçlandığında size e-mail ile detaylı bilgi verilecektir.

Ürün İade ve Değişim Adresi
Uluslararası Rodeo Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Soğanlık Yeni Mh. Tevfik Fikret Sk.

No:34 Rodeo Mağaza

Telefon: 0 216 315 20 14
Fax: 0 216 324 77 34
e-mail: eticaret@rodeo.com.tr

İade İşlemlerinde Ücret Geri Ödemeleri


İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan ve iadeniz onaylandıktan sonra alışveriş tutarınız kredi kartınıza ya da hesabınıza 1-5 iş günü içerisinde iade edilir. İade tutarının hesabınıza yansıması bankaya göre değişiklik göstermektedir. Uluslararası Rodeo Spor Giyim 'in bu sürece müdahale etme hakkı yoktur.